Кухонні ваги , як механічні, так і електричні, дозволяють точно виміряти продукти, необхідні для приготування їжі або випічки. Пристрій високого класу не тільки практичне, але і естетично виготовлене. Сучасні ваги також мають ряд додаткових функцій. То яку вагу ви повинні вибрати для себе? Чи варто обирати традиційну механічну вагу, чи, можливо, більш сучасну електронну вагу?

КУХОННІ ВАГИ – НЕОЦІНЕННА ДОПОМОГА НА ВАШІЙ КУХНІ

Перші ваги використовувались майже сім тисяч років тому в Стародавньому Єгипті. Вони використовувались в основному для торгівлі. Вони складалися з дерев’яної балки з двома мотузками на кінцях. З часом до них прикріплювали шалі. Подібні за роботою ваги також функціонують сьогодні. Вони використовуються, серед інших на кухні.

Кухонні ваги стають в нагоді переважно у двох основних випадках. Вони використовується, коли потрібно виміряти точну кількість інгредієнтів для приготування їжі або випічки. Це трапляється при використанні різного роду рецептів. Крім того, кухонні ваги використовують люди, які сидять на дієті. Для них велике значення має вага споживаної їжі.

ВИДИ КУХОННИХ ВАГ

Взагалі кухонні ваги можна розділити на механічні та електронні . Механічні ваги – це традиційні пристрої, які є досить недорогими і простими з точки зору конструкції. Вони мають шкалу всередині, що вказує вагу виробу вказівником. Ваги цього типу, як правило, виготовляються з пластику, хоча в магазинах можна знайти дійсно ефективні механічні ваги в стилі ретро. Вони виготовляються зі скла або нержавіючої сталі. Вони виконують додаткову декоративну функцію. Однак механічні ваги не є на 100% точними, про що ви повинні знати. Іноді межа помилок становить близько 20 г. Для людей, які сидять на дієті, це велика різниця, як і для діабетиків. Механічні ваги все ще є цілком вдалим рішенням.

Електронні ваги більш сучасні. Вони дозволяють проводити дуже точне вимірювання інгредієнтів і мають вбудовану вагу. Результат вимірювання відображається на дисплеї. Такі ваги, як правило, працюють від батареї. Нові моделі також можуть обчислювати калорії або визначати об’єм рідини. Це корисні функції, але їх слід вважати гарним доповненням. Насамперед ваги повинні бути довговічними та функціональними.

ЕЛЕКТРОННІ АБО МЕХАНІЧНІ ВАГИ – ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ

Механічні ваги дешеві та прості у використанні, але саме електронні моделі дають більш точні результати. Максимальне навантаження на кухонні ваги, як правило, становить від 1 до 5 кг, а великі моделі зустрічаються рідко. Великою зручністю є пристрої з функцією автоматичного ввімкнення та вимкнення. Скільки важливості ви повинні приділити своїй кухні?

Механічні ваги прості і мають кілька функцій. Однак вони набагато дешевші за електронні ваги. У цьому випадку вимірювання позначається аналоговим годинником з урахуванням результату, отриманого з внутрішньою вагою. Механічні ваги все ще досить популярні. Вони прості у використанні і не вимагають підключення до електрики або придбання акумуляторів. Вони відносно недорогі пристрої, а крім того, деякі ретро-моделі виглядають по-справжньому ефектно і є додатковою прикрасою інтер’єру. На жаль, в той же час механічні ваги не дають 100% точного результату. У їхньому випадку також немає необхідності розраховувати на різні додаткові функції.

Електронні ваги набагато точніші і складніші. Однак ціни на них значно різняться. Основним елементом кожної електронної ваги є чаша, автоматичний вимикач та РК-дисплей. Останні моделі здатні вимірювати кількість жиру або вуглеводів у їжі. Це ідеальне рішення для спортсменів або людей, які сидять на дієті. Такі ваги можна встановити на стіну або просто поставити на кухонну стільницю. Вони працюють з акумуляторами.

Головною перевагою електронних ваг є точність їх вимірювання. Точність їх роботи визначається в межах 1-2 грам. Крім того, вони важать не тільки в кілограмах, але і в фунтах або унціях. Ще однією перевагою є можливість розрахувати споживчисть страв, яку пропонують більш вдосконалені електронні ваги. Деякі з них також здатні вимірювати об’єм рідини. Функція тари також важлива.

Останнім часом електронні ваги набувають більшої популярності. Вони візуально привабливі і в той же час дуже точні в експлуатації. Вони пропонують багато цікавих функцій та працюють у поєднанні з багатьма аксесуарами. Вони відрізняються сучасним дизайном і часто складаються. Тоді вони не займають багато цінного місця. Однак вони не позбавлені недоліків. Базовий – досить висока ціна, особливо якщо врахувати найсучасніші моделі електронних ваг. Крім того, для їх роботи потрібні заряджені акумулятори, які необхідно придбати та замінити.